Zabytkowa hala targowa może być znowu kultowa

Czytaj dalej
Fot. Tomasz Czachorowski
Sławomir Bobbe

Zabytkowa hala targowa może być znowu kultowa

Sławomir Bobbe

W niemałych bólach, ale powstały ostatecznie rekomendacje dla wykorzystania budynku starej hali targowej przy ul. Magdzińskiego.

Zespół ekspertów pracuje nad wydaniem rekomendacji dla hali od czerwca. Specjaliści różnią się w swoich poglądach na wykorzystanie przestrzeni w hali. W niektórych sprawach pozostali nieugięci, co spisano w protokole jako zdania odrębne (największe różnice zdań dotyczą kwestii antresoli i dopuszczalności sprzedaży niektórych produktów takich jak rękodzieło oraz wpuszczenia bądź zakazu działalności lokali franczyzowych i sieciowych. Rękodzieło widziałaby tam chętnie Anna Rembowicz-Dziekciowska, szefowa Miejskiej Pracowni Urbanistycznej.

Pozostało jeszcze 65% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Sławomir Bobbe

"Demokracja to rządy brutali temperowane przez dziennikarzy" - mówił Ralph Waldo Emerson, dlatego najbardziej interesują mnie tematy polityczne i samorządowe. Jestem Bydgoszczaninem i pasjonują mnie wszystkie wydarzenia związane z moim miastem. Przygotowuję materiały z zakresu biznesu, ekonomii, przedsiębiorczości, rynku pracy, gospodarki komunalnej, ekologii i ochrony środowiska. Współpracuję także z wydawcami serwisów centralnych - regiodom.pl i regiopraca.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.