Zalew narkotyków w Bydgoszczy i regionie. Podobno przed rokiem akademickim

Czytaj dalej
Fot. KP Bydgoszcz-Wyżyny
Wojciech Mąka

Zalew narkotyków w Bydgoszczy i regionie. Podobno przed rokiem akademickim

Wojciech Mąka

Przerażające ilości narkotyków są teraz przechwytywane przez bydgoskich policjantów. Ci nieoficjalnie twierdzą, że to dostawy... przed zbliżającym się rokiem akademickim - po prostu dla studentów.

Policjanci w Bydgoszczy i regionie przechwytują coraz większe transporty narkotyków. - To po pierwsze zasługa ich operatywności, drugi fakt jest taki, że ilość narkotyków większa niż zawsze pojawia się przed początkiem roku akademickiego, bo to studenci w dużej części są ich odbiorcami. Po trzecie - tego świństwa na rynku naprawdę jest coraz więcej... - słyszymy od znajomego policjanta.

Szybki przegląd spraw z ostatnich dni

- Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej z Wydziału Kryminalnego KWP w Bydgoszczy zdobyli informacje o bydgoszczaninie, który może przechowywać narkotyki w garażu wynajmowanym na Błoniu - informuje mł. insp. Monika Chlebicz, rzecznik komendanta wojewódzkiego policji. - Policjanci czekali na 36-latka w pobliżu miejsca, gdzie przechowywane miały być narkotyki. Gdy mężczyzna wszedł do garażu Nie musieli nawet szukać, wszystko praktycznie wszystko było na wierzchu. Przejęto 1,5 kg amfetaminy, ponad 2 kg suszu i prawie 3 tysiące tabletek najprawdopodobniej ektazy.

Kryminalni z bydgoskiego Śródmieścia zatrzymali mężczyznę, który w mieszkaniu miał narkotyki. Policjanci zabezpieczyli u niego ponad 50 gramów narkotyków. 30-latek odpowie za posiadanie środków odurzających.

Przeczytaj dalszą część artykułu.

Pozostało jeszcze 73% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Wojciech Mąka

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.