Grzegorz Drążek

Zamkną wiadukt w centrum Stargardu. Warto już teraz poszukać dobrego objazdu

To skrzyżowanie zamieni się w rondo. Ma być gotowe za około cztery miesiące. Obok powstaje Zintegrowane Centrum Przesiadkowe To skrzyżowanie zamieni się w rondo. Ma być gotowe za około cztery miesiące. Obok powstaje Zintegrowane Centrum Przesiadkowe
Grzegorz Drążek

Zbliża się trudny okres dla kierowców. W poniedziałek, 7 maja rozpoczęła się przebudowa dużego skrzyżowania u zbiegu ulic Towarowej, Szczecińskiej, 11 Listopada i Bema. Przez trzy miesiące nie będzie można przejechać pod wiaduktem łączącym ulice Szczecińską i Wyszyńskiego.

U zbiegu ulic Towarowej, Szczecińskiej, 11 Listopada i Bema budowane będzie rondo. To poważnie utrudni ruch samochodowy w okolicy centrum. Tym bardziej, że w tym rejonie Stargardu już od jakiegoś czasu zamknięty jest wjazd w ulicę Towarową. Spowodowane jest to budową Zintegrowanego Centrum Przesiadkowego. Teraz dodatkowo zamknięty zostanie przejazd pod wiaduktem łączącym ulicę Szczecińską z Wyszyńskiego.

Pozostało jeszcze 83% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Grzegorz Drążek

Interesuje mnie wszystko to, co dzieje się w Stargardzie. Dlaczego? Bo stąd jestem i tutaj pracuję. Jestem dziennikarzem Głosu Szczecińskiego od roku 2001 i od początku pracuję w redakcji w Stargardzie. Publikuję na portalach internetowych stargard.naszemiasto.pl i GS24.pl. Pomagam czytelnikom rozwiązać ich problemy, opisuję codzienne wydarzenia z miasta, relacjonuję mecze koszykarzy Spójni Stargard, bywam na wydarzeniach kulturalnych, przygotowuję też bardzo lubiane przez czytelników archiwalne galerie zdjęć Stargardu.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.