Zaśpiewają dla chorych dzieci z hospicjum

Czytaj dalej
Fot. Krzysztof Marcińczak
Joanna Maciejewska

Zaśpiewają dla chorych dzieci z hospicjum

Joanna Maciejewska

Asia Czajkowska-Zoń zaśpiewa w poniedziałek podczas koncertu charytatywnego. Dochód przekażą dla hospicjum „Nadzieja”.

„Serce dla Nadziei” - akcja charytatywna już po raz dziewiętnasty zorganizowana została z myślą o chorych dzieciach.

Od czternastu lat organizują nauczyciele i uczniowie Zespołu Szkół nr 10 w Toruniu. W tym roku kierują nią nauczycielki - Tatiana Mielcarek i Barbara Szefler.

Finałem akcji będzie uroczysty koncert, podczas którego wystąpi utalentowana muzycznie młodzież z Zespołu Szkół nr 10 w Toruniu.

Gościem specjalnym wieczoru będzie torunianka Asia Czajkowska-Zoń, która w czerwcu bieżącego wydała płytę „Some of my favs LIVE” z jazzowymi i bluesowymi utworami. W czasie koncertu będzie jej akompaniował pianista Igor Nowicki, który występował z wieloma znanymi artystami, m.in. z Justyną Steczkowską, Ireną Jarocką.

Koncertu posłuchać będzie można w najbliższy poniedziałek (14 grudnia) o godzinie 16 w auli CKU w Toruniu (pl. św. Katarzyny 8).

- Całkowity dochód z prowadzonej akcji przekazany zostanie na rzecz hospicjum „Nadzieja” w Toruniu, które niesie pomoc i nadzieję ciężko chorym dzieciom oraz wspiera ich rodziców

- informuje Barbara Szefler, nauczycielka z Zespołu Szkół nr 10 w Toruniu. - Znakiem firmowym hospicjum „Nadzieja” jest atmosfera ciepła i miłości, daleka od skojarzeń ze szpitalem, przypominająca dom.

Joanna Maciejewska

Od września 2015 roku pracowałam w toruńskim oddziale "Gazety Pomorskiej". Od stycznia 2021 pracuję we włocławskim oddziale. Piszę między inny materiały na tematy związane z edukacją, służbą zdrowia czy miejskimi inwestycjami. Moje materiały można znaleźć zarówno w papierowym wydaniu Gazety Pomorskiej, a także na stronach: pomorska.pl oraz wloclawek.naszemiasto.pl.


Prywatnie pełnoetatowa mama, od zawsze zauroczona poezją śpiewaną, teatrem i podróżami.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.