Zawodowe Podlasie – jesteśmy dla Ciebie

Czytaj dalej
Materiał Informacyjny Greenko Sp. z o.o.

Zawodowe Podlasie – jesteśmy dla Ciebie

Materiał Informacyjny Greenko Sp. z o.o.

Szkolenia i kursy zawodowe to najszybszy sposób zdobycia i podniesienia kwalifikacji. W sytuacji, kiedy na runku trwa popyt na „wyspecjalizowanego pracownika”, zdobycie konkretnych uprawnień otwiera drogę do dobrej pracy i satysfakcjonujących zarobków.

Dlaczego warto?

Kurs zawodowy to przede wszystkim szybki sposób na zdobycie kwalifikacji. Nie musisz poświęcać roku czy kilku miesięcy. Wystarczy kilka, kilkanaście dni, by zdobyć interesujące Cię uprawnienia.

Niewątpliwie podnosisz swoją wartość jako pracownika. Pracodawcy preferują zatrudnianie pracowników posiadających już uprawnienia wymagane na danym stanowisku. Zaletą kursów jest też to, że możesz pogodzić udział w nich z pracą zawodową. Wykwalifikowany fachowiec jest cenny i trudny do zastąpienia.

Minęły czasy, kiedy pracowano do emerytury w jednej firmie. Teraz dzięki kursom zawodowym możesz szybko zdobyć uprawnienia i zmienić pracę na inną, lepiej płatną, w bardziej interesującej Cię branży. Dopiero stawiasz pierwsze kroki na rynku pracy? Ukończenie kursu zawodowego i potwierdzone uprawnienia otworzą Ci wiele nowych możliwości.

Jakie uprawnienia możesz zdobyć podczas udziału w kursach zawodowych.

Uprawnienia operatora maszyn do robót ziemnych, budowlanych i drogowych.
Najchętniej wybierane przez osoby chcące pracować w branży budowlanej. Niezwykle cenione przez pracodawców. W ramach kursu możesz zdobyć bezterminowe uprawnienia, wydane przez Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego, do obsługi:

Uprawnienia do obsługi urządzeń transportu bliskiego wydane przez Urząd Dozoru Technicznego:


Zastanawiasz się, gdzie masz się skierować, aby zapisać się na kurs zawodowy?

Zawodowe Podlasie jest marką firmy Greenko sp. z o.o. Centrum Kompetencji Zawodowych Greenko w Białymstoku. Jako placówka kształcenia ustawicznego jest wpisana do ewidencji szkół niepublicznych prowadzonej przez Departament Edukacji Urzędu Miejskiego w Białymstoku.

Dotychczasowi uczestnicy kursów organizowanych przez Zawodowe Podlasie łącznie uzyskali już kilka tysięcy uprawnień. Zawodowe Podlasie to nowoczesny ośrodek kształcenia zawodowego, w którym najwyższą uwagę przykłada się do jakości kształcenia oraz wygodnej formy zdobywania wiedzy i praktycznych umiejętności. Skuteczność przygotowania kursantów potwierdza bardzo wysoka zdawalność egzaminów państwowych, wynosząca ok. 98%.

Kursy skierowane są do osób, które chcą:

Co zyskujesz, decydując się na nasz kurs zawodowy w Zawodowym Podlasiu?

Uprawnienia uzyskane przez osoby zdecydowane to lepsze zarobki, ciekawa praca i możliwość korzystania z wielu ofert zatrudnienia dla wykwalifikowanych pracowników.

Zawodowe Podlasie staje się liderem wśród ośrodków kształcących operatorów maszyn budowlanych. Dzieje się to nie tylko dzięki skutecznemu przygotowaniu do egzaminów części teoretycznej, ale też stawianiu na rozwijanie umiejętności praktycznych, a co za tym idzie, bardzo wysokiej zdawalności. Szkolenia na operatorów realizowane są we wszystkich większych miastach w województwie Podlaskim.

Pamiętamy o istniejącym zagrożeniu COVID. Stosujemy zasady bezpieczeństwa i higieny. Jako ośrodek szkoleniowy posiadamy certyfikat Świadomej Organizacji wydany przez Urząd Dozoru Technicznego, który potwierdza wdrożenie i stosowanie zasad bezpieczeństwa zalecanych przez Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego przy organizacji kursów zawodowych w trakcie epidemii COVID-19.

Greenko to nie tylko Zawodowe Podlasie, to także profesjonalne doradztwo biznesowe dla firm, pragnących szkolić swoich pracowników. Zespół specjalistów jest doskonale zorientowany w możliwościach pozyskania dofinansowań, nie tylko na szkolenia pracowników, ale również wpływających na rozwój przedsiębiorstwa i kadry zarządzającej.

Po więcej informacji i pełną ofertę kursów zawodowych zapraszamy na www.zawodowepodlasie.pl
Zawodowe Podlasie – jesteśmy dla Ciebie.

Dane kontaktowe:
Greenko Sp. z o.o.
ul. Łosia 3A
15-533 Białystok
570 570 050
zawodowe@greenko.pl
www.zawodowepodlasie.pl
FB - https://www.facebook.com/zawodowepodlasie

Materiał Informacyjny Greenko Sp. z o.o.

plus.poranny.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2021 Polska Press Sp. z o.o.