Materiał informacyjny

Zespół muzyczny SPIKE

Zespół muzyczny SPIKE
Materiał informacyjny

Zespół SPIKE powstał w 2000 roku. Od tego czasu przeszedł długą drogę w rozwoju swojej kariery, kilka zmian, które jak najbardziej wyszły im na dobre. W chwili obecnej trzon zespołu tworzą Robert – wokalista, kompozytor, autor tekstów, instrumentalista, ale przede wszystkim showman oraz trzech profesjonalnych tancerzy (Michał, Jakub oraz Damian), którzy potrafią rozbawić nawet najbardziej zatwardziałą publiczność.

Działalność

SPIKE ma na swoim koncie liczne koncerty w całej Polsce. Ciągle powstają nowe produkcje, które zapewniają ich fanom wiele pozytywnych wibracji. W 2014 roku ukazała się długo oczekiwana trzecia płyta WEEKENDOWY SZAŁ na której znalazły się takie hity jak: CZARY MARY, CZAS NA LANS, JESTEŚ MAŁA JESZCZE ZA MAŁA , TE SZALONE TELEFONY czy WCIĄŻ PATRZĘ W DAL.

Robert Klim lider Zespołu Spike razem z grupą muzyków założył zespół „CZARY MARY”. Grupę tworzą 4 osoby.
Czary Mary to zespół c’overowy i profesjonalna oprawa muzyczna na wesele, imprezę firmową, bal, studniówkę oraz event. Zapewniamy przygotowanie muzyczne, gwarantujące satysfakcję publiczności

Nasz repertuar jest bardzo zróżnicowany, co sprawia, że każdy znajdzie w nim coś dla siebie. W zależności od charakteru imprezy oraz oczekiwań gości potrafimy zbudować wyjątkową atmosferę. Staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych odbiorców, podchodząc do wykonywanej pracy z pełnym profesjonalizmem. Dekoracja świateł sprawi, że Wasze wesele, impreza będzie zupełnie wyjątkowa.

Współpracujemy z profesjonalną firmą zajmującą się produkcją teledysków weselnych, filmów reklamowych.

Menadżer, koncerty:
Zespół: 535 535 486
E-mail: [email protected]

http://wyczarujwesele.pl/
https://www.facebook.com/wyczarujwesele

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.