Zgłoś się, jeśli masz pomysł na imprezę

Czytaj dalej
Fot. Dariusz Bloch
Joanna Pluta

Zgłoś się, jeśli masz pomysł na imprezę

Joanna Pluta

Przypominamy, do 25 stycznia można w ratuszu składać wnioski o dofinansowanie na imprezy promujące Bydgoszcz.

W tym roku do rozdania jest 950 tys. zł, czyli o ćwierć miliona złotych więcej niż poprzednio. A to dlatego, że konkurs z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem. W ubiegłym do urzędu miasta trafiło 150 propozycji, z czego wybrano 29. Wśród najciekawszych dofinansowanych przedsięwzięć warto wymienić chociażby kolejną edycję Mistrzostw Świata w Przechodzeniu przez Rzekę, stosunkową młodą imprezę, która zdobyła serca bydgoszczan.

Godnym uwagi były też między innymi maraton muzyczny Rock’n’Run, Bydgoski Triathlon, Terenowa Masakra i Muszla Fest 2015.

Kto dostanie dotację w tym roku? Przekonamy się w lutym. Aż do 25 stycznia można składać w ratuszu wnioski. - Szczególnie wysoko będziemy punktować przedsięwzięcia, które będą promować rozwój przedsiębiorczości w Bydgoszczy , zachęcać do studiowania w naszym mieście oraz nawiązywać do 670. urodzin Bydgoszczy, które będziemy obchodzić w 2016 roku - słyszymy w urzędzie miasta.

Aby zgłosić projekt wystarczy wypełnić specjalny wniosek, dostępny na stronie www.bydgoszcz.pl. Można go przesłać na adres wnioski.promocyjne@um.bydgoszcz.pl, przesyłać tradycyjną pocztą na adres Urząd Miasta Bydgoszczy, Biuro Promocji Miasta i Współpracy z Zagranicą, ul. Jezuicka 1, 85-102 Bydgoszcz lub przynosić osobiście do Biura Promocji - pokój 106a do godz. 15 25 stycznia.

Wszystkie dodatkowe informacje znajdziecie na stronie internetowej miasta.

Joanna Pluta

W "Pomorskiej" zajmuję się dwoma tematami - kulturą i zdrowiem. Ten pierwszy jest zdecydowanie bardziej fascynujący. Drugi natomiast daje o wiele więcej satysfakcji.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.