Sandra Soczewa

ZIELONA GÓRA Chwile grozy nad zielonogórskim ratuszem! Tak wyglądały warsztaty Slackline! [WIDEO, ZDJĘCIA]

Niektórym zapierało dech w piersiach, gdy zobaczyli, co dzieje się na zielonogórskim deptaku. A w zasadzie to... nad deptakiem!Warsztaty odbyły się na Fot. Mariusz Kapała / GL Niektórym zapierało dech w piersiach, gdy zobaczyli, co dzieje się na zielonogórskim deptaku. A w zasadzie to... nad deptakiem!

Warsztaty odbyły się na deptaku, na placu przed sceną Miasteczka Winiarskiego. A czym dokładnie jest slackline? Jest to dyscyplina sportowa, która polega na chodzeniu i wykonywaniu trików na taśmie, której szerokości zazwyczaj wynosi... od 2,5 do 5 cm. Przejść po takiej linie to nie lada wyzywanie.

A przejście po linie na takiej wysokości to już jest naprawdę coś!

Sandra Soczewa

Niektórym zapierało dech w piersiach, gdy zobaczyli, co dzieje się na zielonogórskim deptaku. A w zasadzie to... nad deptakiem! Warsztaty odbyły się na deptaku, na placu przed sceną Miasteczka Winiarskiego. A czym dokładnie jest slackline? Jest to dyscyplina sportowa, która polega na chodzeniu i wykonywaniu trików na taśmie, której szerokości zazwyczaj wynosi... od 2,5 do 5 cm. Przejść po takiej linie to nie lada wyzywanie. A przejście po linie na takiej wysokości to już jest naprawdę coś!

Sandra Soczewa

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.