Zobacz, jakie opinie przedstawili Czytelnicy na forum

Czytaj dalej
Fot. 123rf
(GM)

Zobacz, jakie opinie przedstawili Czytelnicy na forum

(GM)

Zobacz, jakie opinie przedstawili Czytelnicy na forum 8 czerwca 2016 r.

Beata z Zielonej Góry: - Pragnę podziękować wszystkim niepełnosprawnym kibicom, którzy w całym sezonie dopingowali naszych koszykarzy. Wiem, że nie jest łatwo osobom niepełnosprawnym przemóc ból, na przekór chorobie wybrać się na mecz i wspierać sportowców.

Danusia, mieszkanka Winnego Grodu: - Mam taki apel do właścicieli lokali gastronomicznych, żeby zapewnili bezpłatną transmisję zagorzałym wielbicielom Euro, aby nie dezorganizowali normalnego życia w domach przez ten czas. By z mieszkania nie robili stadionu. Niech się gromadzą w swoim gronie. Nie wszystkich piłka łączy. Jeśli się do tego dołączy piwo, smród i bałagan, to nie każdemu taka mieszanka odpowiada. Niezależnie od tego, trzymam kciuki za naszych piłkarzy.

Zbyszek, Zielona Góra: - Pomysły, by piesi czuli się bezpieczniej są super – napisy na pasach, podwójne słupki odblaskowe, dodatkowe lampy… Ale niestety, jest w naszym mieście mnóstwo miejsc bardzo ruchliwych, gdzie pasy nie są odnowione, są ledwo widoczne. A powinny być wiosną odświeżone, odmalowane np. w kwietniu („Bądźmy ostrożni na przejściach” – „GL” z 8 czerwca 2016 r.).

Zielonogórzanka: - Prezydent Janusz Kubicki zapowiedział, że miasto wstrzyma budowę bloków mieszkalnych. Uważam, że w tej sprawie można znaleźć jakiś kompromis, by budować nowe osiedla, ale z zielenią („Las pozostanie – mówi Kubicki” – „GL” z 7 czerwca 2016 r.).

Krystyna z Zielonej Góry: - Bardzo dobrym pomysłem, jest to, że na drodze jest narysowane - patrz w lewo, patrz w prawo. Ale przydałoby się też coś dla kierowców, by zwracali baczniejszą uwagę na pieszych. Bo niektórzy z nich jeżdżą w mieście jak wariaci. Niestety, wiele razy tego doświadczyłam.

(GM)

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.