Zobacz, jakie uwagi i opinie zgłosili Czytelnicy na forum

Czytaj dalej
Fot. 123rf
(GM)

Zobacz, jakie uwagi i opinie zgłosili Czytelnicy na forum

(GM)

Zobacz, jakie uwagi i opinie zgłosili Czytelnicy na forum 1 czerwca 2016 r.

Marek z Zielonej Góry: - To rzeczywiście przedziwna historia, że czepiają się teraz człowieka, który znalazł bransoletę sprzed 3,5 tys. lat, że nie zgłosił jej od razu. On przecież dopiero z telewizyjnego programu zorientował się co znalazł i wtedy przekazał konserwatorowi zabytków („Forum Czytelników” – „GL” z 1 czerwca 2016 r. ). Dziwne, jak szybko i sprytnie w takim przypadku działają nasze służby śledcze, a ci, co oszukują ludzi, prawdziwi i groźni przestępcy, co za bezcen wykupują mieszkania, domy od zdesperowanych ludzi – śpią spokojnie i działają bezkarnie. Żyjemy w państwie prawa. Tylko czemu w jednym przypadku działa ono błyskawicznie, a w innych nie?

Zbigniew:
- Gratuluję wójtowi Świdnicy Adamowi Jaskulskiemu zaszczytnego tytułu najlepszego włodarza gminy w Polsce. Zgadzam się, że w pełni na to zasługuje („Najlepszy włodarz” – „GL” z 30 maja 2016 r.). Uważam, że gdyby został słubickim starostą, to by nie było tych kłopotów, jakie tam teraz są.

Czytelnik z Kargowej: - Co roku czekam na Międzynarodowe Święto Czekolady w naszym mieście. Będziemy je obchodzić już szósty raz. Spodziewam się też gości z Niemiec i mam nadzieję, że będzie ciekawie, że wyjadą zauroczeni. Cieszę się, że mamy się czym pochwalić, że nie tylko winogronami nasz region stoi („Czekolada popłynie strumieniami” – „GL” z 30 maja 201`6 r.).

Marta z Zielonej Góry: - Popieram oburzenie Czytelnika z Żar, który w „Forum Czytelników” („GL” z 1 czerwca 2016 r.) przedstawił swoją opinię na temat segregacji śmieci. Przecież to tak niewiele kosztuje, a ma ogromne znaczenie dla ochrony środowiska, a przez to dla zdrowego życia naszego, naszych dzieci i wnuków. Trzeba myśleć perspektywicznie, długofalowo, a nie żyć z klapkami na oczach.

(GM)

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.