Zobacz, jakie uwagi i opinie zgłosili Czytelnicy na forum

Czytaj dalej
Fot. pixabay.com
(GM)

Zobacz, jakie uwagi i opinie zgłosili Czytelnicy na forum

(GM)

Zobacz, jakie uwagi i opinie zgłosili Czytelnicy na forum we wtorek, 1 marca 2016 r.

Andrzej:
Ludzie co rusz protestują przeciwko budowie bloków na terenie miasta Zielonej Góry, a co za tym idzie - przeciwko wycinaniu drzew. A przecież można postawić co najmniej 20-piętrowe budynki i wtedy by nam zostały tereny zielone. Powinno się wrócić do tego by piąć się w górę. Bo ziemia jest zbyt cenna, by budować niskie bloki. Mamy skąd brać przykłady - np. USA i drapacze chmur. Jestem pod wrażeniem tamtejszego budownictwa.

Józek, zielonogórzanin:
Spadło parę cm śniegu i już wielu kierowców jechało 40 km/h. Po pierwsze, taka jazda wcale nie jest bezpieczniejsza, a po drugie - jest okropnie denerwująca, szczególnie rano, gdy człowiek spieszy się do pracy.

Pradziadek z Zielonej Góry:
Uważam, że prezydent Andrzej Duda powinien być prezydentem całego narodu, a jest tylko PiS-u. I ja się na to nie zgadzam.

Jerzy:
Po co się u nas przeprowadza sondaże opinii publicznej? Nie wierzę w takie badania. Porozmawiam z sąsiadami i wiem, co myślą.

Hanna z Zielonej Góry:
Cieszy mnie ogromnie, że są tacy ludzie, jak Pinkus z Zielonej Góry. Powinno się pomyśleć o założeniu klubu fanów Pinkusa („A wreszcie nie będzie na kogo dawać 500 złotych” - „GL” z 27-28 lutego 2016 r.). Przeraża mnie to, co jest teraz. Moje wnuki mówią, że jak tak dalej będzie uprawiana polityka w naszym kraju, to wyjadą za granicę.

Zygmunt, mieszkaniec Zielonej Góry:
Przeczytałem, że prokurator IPN przeszukał dom wdowy po generale Wojciechu Jaruzelskim szukając dokumentów dawnej Służby Bezpieczeństwa PRL („IPN szukał teczek w domu generała Jaruzelskiego” - „GL” z 1 marca 2016 r.). Uważam, że takie przeszukania powinny być przeprowadzone w domach wszystkich dawnych funkcjonariuszy SB.

(GM)

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.