Zobacz, jakie uwagi i opinie zgłosili Czytelnicy na forum

Czytaj dalej
Fot. 123rf
Grażyna Mazurek

Zobacz, jakie uwagi i opinie zgłosili Czytelnicy na forum

Grażyna Mazurek

Zobacz, jakie uwagi i opinie zgłosili Czytelnicy na forum 2 marca 2016 r.

Irena z Zielonej Góry:

- W całej rozciągłości zgadzam się z Sylwestrem z Zielonej Góry, który w „Forum Czytelników” z 1 marca br. wypowiedział się na temat ronda na Trasie Północnej przy Auchan. Rzeczywiście kiedyś tam dojdzie do wypadku, bo widoczność jest kiepska. Czy dopiero wtedy ktoś się zastanowi nad zmianą tej sytuacji? Często tamtędy jeżdżę. Jest za krótki zjazd i pod złym kątem się wjeżdża na Trasę Północną.

Mieszkaniec Zielonej Góry:

- Władze naszego miasta nie powinny się uginać pod wpływem protestów tych, którzy nie chcą wycinki drzew i budowy nowych bloków, bo popłynie lawina podobnych żądań. Krzyczą ci, którzy już mają gdzie mieszkać.

Jurek:

- Odnośnie wypowiedzi Andrzeja zamieszczonej w „Forum Czytelników” z 2 marca 2016 r., by budować w Zielonej Górze, drapacze chmur wzorem Stanów Zjednoczonych Ameryki np. 20-piętrowe, bo ziemia jest zbyt drogocenna, by stawiać niskie bloki. Nie zgadzam się na takie rozwiązanie. W życiu nie chciałbym mieszkać w takim drapaczu chmur. I jak rozmawiam ze znajomymi, to z tych, co szukają mieszkań, każdy woli blok 4-5-piętrowy niż bardzo wysoki wieżowiec.

Czytelnik z Nowogrodu Bobrzańskiego:

- W poniedziałkowej gazecie podano, że radni nie zgodzili się na likwidację straży miejskiej. Zdaniem burmistrza, dwoje strażników zajmowało się tylko obsługą fotoradaru. Teraz nie mają uprawnień do karania kierowców przy pomocy fotoradarów. Tą drogą zadaję zatem pytanie. Kto decyduje o tym, co strażnicy miejscy mają robić („Strażnicy miejscy ocalili posady. Czy wesprą policję? - „GL” z 29 lutego 2016 r.)?

Stały Czytelnik:

- Prawie już młodych nie ma i nie będzie, bo następni wyjadą za granicę, jak tak dalej będzie prowadzona polityka w naszym kraju.

Grażyna Mazurek

Dziennikarz działu łączności z Czytelnikami

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.