Zobacz, jakie uwagi i opinie zgłosili Czytelnicy na forum

Czytaj dalej
Fot. 123rf.com
(GM)

Zobacz, jakie uwagi i opinie zgłosili Czytelnicy na forum

(GM)

Zobacz, jakie uwagi i opinie zgłosili Czytelnicy na forum 15 marca 2016 r.

Kazimierz z Sulechowa:
- Przed ośrodkiem zdrowia w Sulechowie, jak deszcz popada tworzą się ogromne kałuże i woda tam jest niemal po kolana. Szczególnie ciężko przejść tamtędy starszym ludziom. Może odpowiednie służby zainteresują się tą sprawą?

Czytelnik:
- Jestem ogromnie zadowolony z obsługi w zielonogórskim sanepidzie. I tą drogą chcę tę instytucję pochwalić. Byłem tam w poniedziałek. Ludzie bardzo mili i usłużni, a i otoczenie bardzo ładnie wygląda. Wszystko tam pięknie remontują.

Zielonogórzanka:
- Aż serce się raduje, gdy widzi się dobrą robotę - wzdłuż ścieżki rowerowej od ul. Ogrodowej do końca ul. Sikorskiego. Wycinają krzaki, które rosły tam odkąd pamiętam. Mieszkam w pobliżu od 40 lat i nigdy nie widziałam, by tam było coś robione. Dobrze, by było też, gdyby jeszcze zgrabiono liście i wszelakie śmieci, które tam zalegają, a przede wszystkim mnóstwo butelek.

Krystyna z Zielonej Góry:
- Kiedyś, za komuny, było dużo pracy, bo było wszystko rozbudowane, żeby ludzie mieli robotę, ale były inne stosunki międzyludzkie, było więcej uśmiechu, życzliwości, radości. Teraz przybyło mnóstwo papierów do wypełniania w urzędach, instytucjach, przychodniach, szpitalach, zakładach pracy. Nie ma czasu, by między sobą wymienić opinie, doświadczenia, pracownik jest wyciskany jak cytryna, często po prostu wykorzystywany. A poza pracą - też nie jest lepiej. Sąsiad nie odwiedza sąsiada. Nie interesuje go drugi człowiek. Ludzie się izolują. Smutne czasy.

Ewa, mieszkanka Zielonej Góry:
- Dobrze, że gazeta poruszyła problem opieki nad osobami niepełnosprawnymi. To bardzo ważna sprawa. A nasze państwo jakby tego nie widzi. Ta pomoc jest zbyt mała („Kto zajmie się moim dzieckiem” - „GL” z 15 marca 2016 r.).

(GM)

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.