Zobacz, jakie uwagi i opinie zgłosili Czytelnicy na forum

Czytaj dalej
Fot. pixabay.com
Grażyna Mazurek

Zobacz, jakie uwagi i opinie zgłosili Czytelnicy na forum

Grażyna Mazurek

Zobacz, jakie opinie i uwagi zgłosili Czytelnicy na forum we wtorek, 22 marca 2016 r.

Stefan z Zielonej Góry:
Na dworcu PKP nad kasami wiszą puste dwa ekrany. A powinien się na nich wyświetlać rozkład jazdy. Tak jak było dawniej. Tak jak jest na dużych stacjach kolejowych. Taki dobrze widoczny i czytelny rozkład jazdy jest szczególnie potrzebny starszym ludziom. Trzeba o nich pamiętać. To też są pasażerowie.

Zdzisław Piotrowski:
Stwórca dał nam ziemie i przyrodę do użytkowania. Szanujmy więc to co rośnie a wygłodniałym wróbelkom (i gołębiom) podsypmy okruchów ze świątecznego stołu.

Mieszkaniec Pomorska:
W Pomorsku wały wymagają naprawy. Jeśli u nas lub w Brodach wał zostanie przerwany, to Nietkowice i Będów będą zalane w ciągu kilku minut. Także umacnianie wałów między Nietkowicami i Będowem, to za mało. Trzeba wcześniej wyremontować całe wały od Pomorska do Nietkowic.

Czytelnik z Zielonej Góry:
Rozpoczął się tak długo oczekiwany proces Amber Gold. Niektórzy współczują tym, co potracili ogromne pieniądze, inni mówią, że byli naiwni i połasili się na duży procent, co przecież powinno wzbudzić czujność, że powinni dokładniej sprawdzić komu powierzają swoje fundusze. Łatwo tak mówić. A jak przeciętny obywatel ma to sprawdzić. Wszystko wyglądało wiarygodnie. Od prześwietlania takich firm są przecież państwowe instytucje finansowe.

Małgorzata, zielonogórzanka:
To się w głowie nie mieści, żeby lekarz, ginekolog tak się zachowywał jak przedstawiają to jego pacjentki i co opisuje gazeta. Lekarz, to przecież powinien być osobą szczególnego zaufania. Jak to możliwe, że tak długo to wszystko trwało, zanim doszło do procesu. Mam nadzieję, że sąd wyda sprawiedliwy wyrok („Czy gwałcił swoje pacjentki? Ruszył proces” - „GL” z 22 marca 2016 r.).

Grażyna Mazurek

Dziennikarz działu łączności z Czytelnikami

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.