Zobacz, jakie uwagi i opinie zgłosili Czytelnicy na forum

Czytaj dalej
Fot. 123rf
(GM)

Zobacz, jakie uwagi i opinie zgłosili Czytelnicy na forum

(GM)

Zobacz, jakie uwagi i opinie zgłosili Czytelnicy na forum 24 marca 2016 r.

Nauczyciel Akademicki:- W „Gazecie Lubuskiej” z 24 marca 2016 r. jest ogromne ogłoszenie o Lubuskim Kongresie Gospodarczym, który ma się odbyć 30 marca 2016 r. Poważne sprawy, obszerny temat, znamienici prelegenci mają po 10 minut na swoje wystąpienia. Debata przewidziana na 40 minut. Całość ma trwać od godz. 10.00 do 12.40. Moim zdaniem, to jest profanacja kongresu i niepotrzebne wyrzucanie pieniędzy. Co przez ten czas można powiedzieć, ustalić, przedyskutować? Taki kongres powinien trwać przynajmniej cały dzień albo i dwa.

Zdzisław Piotrowski: - Zobaczyli urzędnicy Europy reportaż z plecenia palmy, którą ustawiono przed zielonogórskim ratuszem. Przyjęli patronat nad polskim, ludowym obrzędem, ale zażądali przestawienia palmy pod gwiaździstą flagę Unii Europejskiej. I tak się stało. Aż dziw, że w komuś z Sejmu nie podoba się ta błękitna flaga z maryjnymi gwiazdami.

Stały Czytelnik: - Jestem za tym by w ogóle nie przyjmować imigrantów. Polska jest za biedna. A poza tym, nie wierzę w zapewnienia pani premier Beaty Szydło i pana prezydenta Andrzeja Dudy, że nasz kraj jest bezpieczny. Pod znakiem zapytania jest np. nasz system obrony cywilnej. Gdyby nagle, nie daj Boże, nastąpił w Zielonej Górze wybuch i by było np. 300 rannych, to gdzie ich umieścić? Dokąd przetransportować?

Jurek z Zielonej Góry: - Czytam, że artyści nie mają pieniędzy na starość i potrzebują wsparcia. Znam takich, którzy nie myśląc o utrzymaniu w starszym wieku, jeżdżą po świecie, lekko sobie żyjąc itd. Uważam, że całe życie trzeba dbać, płacić odpowiednie składki, aby później mieć na stare lata emeryturę.

Anna, zielonogórzanka: - Brawo panie, które działają w Kołach Gospodyń Wiejskich. Oby jak najwięcej takich, którym się chce żyć aktywnie.

(GM)

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.